OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

MMS/DMSO - aplikácia cez kožu

Príprava a aplikácia chlórdioxidu - MMS/DMSO cez kožu.

 

Dimetylsulfoxid – DMSO

Použitie: Na menej závažné ochorenia aj na život ohrozujúce ochorenia spôsobené parazitmi a inými škodcami v tele.

 

Upozornenie:

DMSO tuhne pri cca 10-12 stupňoch Celzia. Ak vám teda DMSO stuhne, dajte fľaštičku do tepla, opäť za 1-2 hodiny skvapalní. Nevystavujte chlórdioxid priamemu slnku, inak dôjde k jeho znehodnoteniu. Pozor uchovávať mimo dosahu detí!

Protokol nie je vhodný a nesmie sa aplikovať tehotným ženám, a neodporúča sa aplikovať zároveň s chemickými liekmi, dodržať odstup 2 hodiny. Počas aplikácie tohto protokolu nepoužívajte ŽIADNE doplnkové antioxidanty, hlavne vitamin C, A, E, Betaglukán a iné imunomodulačné prostriedky. Niekoľko málo ľudí máva alergiu na DMSO alebo veľmi oslabenú pečeň a môžu preto mať s DMSO problémy. Aby ste sa uistili, že nepatríte do tejto skupiny, vykonajte prosím vopred nasledujúcu skúšku: Starostlivo si umyte a osušte pažu. Potom kvapnite kvapku DMSO na jedno miesto na paži a rozotrite ju. Nechajte ju asi 15 minút vsakovať a potom niekoľko hodín počkajte. Ak nepocítite žiadnu bolesť v oblasti pečene, je pre vás použitie DMSO bezpečné, čo bude ten prípad u 99 zo 100 ľudí. Počkajte ale radšej celých 24 hodín, aby ste si boli istí, že DMSO naozaj nevyvolá žiadnu nevhodnú reakciu.

Krok 1 – Príprava vstrebateľnosti pokožky.

Miesto na pokožke, najlepšie v blízkosti postihnutia, umyjeme roztokom sódy bikarbóny a dobre opláchneme vodou. Nepoužívať žiadne mydlá a iné čistiace prostriedky. Rovnakým spôsobom dobre umyjeme dlaň, ktorou budeme roztok nanášať. Nepoužívame žiadne rukavice, ale nanášame holou dlaňou (do ktorej sa roztok taktiež vstrebáva, čo je len zdraviu prospešné a to aj v prípade, ak roztok nanáša iná osoba). Keby vás to niekde náhodou začalo páliť, je najlepšie dať na toto miesto asi čajovú lyžičku vody a rozotrieť. Opakujte tak dlho, až to prestane páliť. Keď budete používať kombináciu MMS / DMSO použite pre aplikáciu vždy inú časť tela.

Pol hodiny pred nanesením samotného roztoku MMS/DMSO na očistenú pokožku nanesieme a na čo najväčšiu plochu môžete, ale nemusíte rozotrieť 10 – 20 kvapiek samotného DMSO.

DMSO má vysokú vstrebateľnosť. Miesto rozotretia DMSO nie je dobre ničím prikrývať a v žiadnom prípade nie farebným, nečistým, alebo inak nekvalitným textilom, inak hrozí vstrebanie sa nežiadúcich látok do kože.

DMSO má vôňu cesnaku. Preto pacient môže mať pocit chute cesnaku v ústach a osoby v jeho blízkosti môžu niekoľko hodín túto vôňu cítiť. V žiadnom prípade ale nepoužívajte chemické parfémy a v žiadnom prípade nie na ošetrované miesto.

Krok 2 - Spôsob prípravy a aplikácie MMS/DMSO.

Namiešajte dávku MMS aktiváciou 10 kvapiek MMS1, 10 kvapkami 50% kyseliny citrónovej. Premiešajte a čakajte obvyklých 20 sekúnd. Pridajte jednu čajovú lyžičku DMSO(cca 20 kvapiek) a dve čajové lyžičky vody a opäť krúžte nádobkou aby sa obsah premiešal, ale nie dlhšie, než 15-20 sekúnd. Bezprostredne potom rozotrite obsah po stehne, pažiach alebo po bruchu. Postupujte rýchlo a nestrácajte čas, pretože roztok rýchlo stráca silu. Napríklad už 5 minút odmlky tu znamenajú dlho. Ošetrené miesto je potrebné nechať odhalené a minimálne pol hodiny neošetrovať, ani napriek pravdepodobnému páleniu. Až pol hodiny po nanesení roztoku možno pokožku ošetriť LEN 100% prírodným olejom, najlepšie kokosovým, panenským olivovým alebo ľanovým.

1. Postup pri menej závažných chorobách:

Keďže aplikácia protokolu je 2 x denne v rozmedzí 12 hodín, druhú dávku roztoku nanášame vždy na iné miesto na tele, nie na to isté, kde bol roztok nanesený vopred v ten istý deň. Týmto umožníme, aby sa pokožka z regenerovala.

2. Postup pri život ohrozujúcich chorobách.

Tento postup opakujte prvý deň každú druhú hodinu 4 krát, druhý a tretí deň raz za hodinu 8 krát, potom 4 dni vynechajte a budúci týždeň začnite a postupujte rovnakým spôsobom ako prvýkrát. Počas celej štvordňovej pauzy však neprestante s perorálnym užívaním aktivovaným MMS1.


Použitie DMSO pri liečbe rakoviny pomocou MMS je veľmi dôležité. MMS totiž samostatne ťažko dokáže preniknúť do vnútra rakovinovej bunky. Hlavným dôvodom použitia DMSO je, že DMSO „otvorí" rakovinovú bunku a MMS do tejto bunky ľahko prenikne. Len vo vnútri rakovinovej bunky dokáže MMS zničiť parazity a premeniť rakovinovú bunku na zdravú.

DMSO je známy nosič, od roku 1955 hojne používaný lekármi, ako spôsob priameho vnášania účinných látok do tela kožou. V USA je vo väčšine štátov k dispozícii v lekárňach a obchodoch so zdravou výživou. 

PRÍPRAVA MMS1 DO NÁPOJOV