OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

MMS1 + MMS2 + DMSO + CDS2

 Prajem Vám 

veľa zdravia v živote, veľa svetla v duši a mier v mysli !
 

 

    

„Zdravý človek má tisíc želaní, chorý však len jedno – byť zdravý.

 

Vitajte na mojej stránke. Som jeden z tých, ktorý šíri myšlienku vynálezcu MMS1 a MMS2 pána
Jima V. Humbla
 

 Vy, ktorí ste už MMS vyskúšali a viete čo vie, rozširujte prosím tieto poznatky ako to len bude možné. Píšte, informujte a rozprávajte sa o svojich skúsenostiach! Informácie o MMS sa nesmie zastaviť, musí sa o ňom dozvedieť čo najviac ľudí a je teda na každom z vás, aby ste tieto informácie poslali ďalej, svojim príbuzným, priateľom a ďalším ľuďom, s ktorými prídete do styku. Mnoho ľudí má zdravotné problémy, ktoré MMS vie celkom spoľahlivo riešiť. Dôležité ale je, aby sa títo ľudia o MMS dozvedeli. MMS už zachránilo milióny životov, aj vy môžete niektoré životy zachrániť tým, že budete informácie o MMS šíriť medzi svojich blízkych.    Jim V. Humbl

   

Schválenie:

VYKONÁVACIE ROZHODNUTIE KOMISIE

                                                                                   
                                                                                
                                                                                                                                     V SLOVENČINE   PO  ANGLICKY
 
 
Patent:
CDS2 je vyrobené s tých istých komponetov ako v Holandsku patentovaný TwinOxide a používa sa na dezinfekciu vody vo svete 
 
 
 
Dôkaz:

Červený kríž potvrdil účinnosť MMS

Pozrite si dôkaz o účinnosti MMS v Ugande

 

Vyliečťe si 90% chorôb bez liekov

  

Čo je MMS ?

MMS1 je jednoduchý preparát z chloritanu sodného (NaClO2, angl. Sodium chlorite) a aktivátora kyseliny citrónovej (C6H8O7) alebo citrónovej šťavy. Chloritan sodný sa pridáva do zubných pást, ústnych vôd, roztokov na čistenie očných šošoviek, žuvačiek... alebo sa predáva vo forme tabliet na dezinfekciu vody pre kempárov a turistov. Oxid chloričitý vo forme plynu (ClO2, angl. Chlorine dioxide), ktorý aktivovaním chloritanu sodného vzniká, je známy ako prostriedok používaný pri úprave vody, dezinfekcii v zdravotníctve a potravinárskom priemysle.

MMS je skratka pre Master Mineral Solution (Majstrovský Minerálny Roztok)

Ide o presnú koncentráciu chloritanu sodného (MMS), ktorý je pred použitím aktivovaný presným množstvom 50% roztokom kyseliny citrónovej (aktivátor).

MMS2 je chlornan vápenatý ktorý sa po zriedení vodou v tele zmení na kyselinu chlórnu.

Treba povedať, že MMS1 oxid chloričitý aj MMS2 kyselinu chlórnu tvorí aj náš telesný imunitný systém.

Prečo treba použiť MMS1 a MMS2, keď si ho telo dokáže vyrobiť samo?  

Imunitný systém ľudského tela je stavaný na ochranu tela v normálnych životných podmienkach, nie na boj proti chorobám dnešnej hektickej doby. Stres, zdraviu škodlivé chemikálie v potravinách i v ovzduší, ale hlavne bezduchý konzumný život a bezcitnosť zatemňuje ľudského ducha a otvára bránu chorobám, ktoré by inak nikdy nemohli vzniknúť. Preto je na boj proti súčasným ochoreniam potrebné dodať telu väčšie množstvo obrannej látky, ako si dokáže imunitný systém sám vyrobiť. Bežne kyselinu chlórnu vylučujú biele krvinky, konkrétne neutrofilné granulocyty, a dokážu tak zničiť jednotlivé infekcie v priebehu milisekúnd. Pri použití MMS1 je oxid chloričitý roznášaný rovnako ako kyslík červenými krvinkami.

 

"Tento preparát bol počas rokov výskumu zdokonalený až do dnešnej podoby. Predstavuje zatiaľ najsilnejšiu a najefektívnejšiu zbraň proti všetkým známym chorobám, dostupnú širokej verejnosti. Počas rokov, kedy je MMS distribuované z niekoľkých miest po celom svete, užilo alebo užíva tento roztok milióny ľudí so skvelými výsledkami. Zaraďte sa medzi nich. Spoznáte sami, že vo svojej knihe píšem veľa pravdivých a dôležitých informácií a že MMS je jedným z najúžasnejším objavov, ktoré kedy boli ľuďom predstavené. Až zistíte, že MMS je naozaj účinný, povedzte o tomto preparáte všetkým blízkym ľuďom a svojim známym. Pomôžete tým rozšíriť povedomie ľudí o MMS. "

 

Ako funguje MMS ?

MMS likviduje patogény oxidáciou. Ión oxidu chloričitého pri styku s povrchom baktérie, vírusu či s infikovanej bunky okamžite doplní svoju elektrónovú väzbu z jej povrchu. Každý ión ClO2 môže odobrať z elektrónového obalu molekúl patogénov až 5 elektrónov, a tým preraziť otvor do ich bunečnej membrány. Pri použití MMS tak nehrozí problém ako u antibiotík, že pri dlhodobom pôsobení, počas ktorého sa antibiotiká snažia narušiť jadro patogénu, by mohli tieto nájsť účinný spôsob obrany a stať sa proti antibiotiku odolné. MMS narúša patogény okamžite pri prvom styku, teda si nemajú ako vytvoriť obranu.

MMS je účinné už pri nízkych koncentráciách. Pozostatkom chemickej reakcie v tele je chlorid sodný (NaCl, kuchynská soľ) a kyslík, ktorý sa stane súčasťou vody alebo kysličníka uhličitého (to, čo vydychujeme). Teda pri užívaní MMS nevznikajú žiadne škodlivé látky s vedľajšími účinkami. Atómy rozpadnutých molekúl patogénov sú rozptýlené a budú z tela vylúčené.  

image

Zdravé bunky pritom MMS vôbec neohrozuje, lebo oxidačný potenciál (E°) molekúl oxidu chloričitého (0,95V) je nižší ako oxidačný potenciál kyslíka (1,3V), ktorý telu neškodí. Rovnako tak neškodí ani črevnej flóre alebo iným užitočným mikroorganizmom. Všetko zdravé a silné teda zostáva uchránené a MMS ničí iba baktérie, vírusy, pliesne, parazity... teda všetko nezdravé.

 

ClO2  -  ion oxid chloričitý 

Napriek tomu, že oxid chloričitý je jedným z najslabších oxidantov, je vďaka jeho schopnosti prijať do svojej molekulovej väzby až 5 elektrónov najúčinnejším známym ničiteľom patogénov. V porovnaní s ním silné oxidanty, ako napríklad ozón (2,07V) alebo peroxid vodíka (1,78V) dokážu prijať do svojej molekuly iba 2 elektróny. Napriek tomu, že okrem patogénov zabíjajú aj zdravé bunky a poškodzujú tkanivá, používajú sa v zdravotníctve dokonca aj intraverózne (vnútrožilne).

O MMS sa viac dozviete v knihe

Skásenosti užívateľov


 

image

mms1@weblahko.sk

Toto je len časť z knihy.

Čo je dôležité vedieť o MMS ?

         Pre svoje zdravie, duševnú a fyzickú rovnováhu sú mnohí z nás ochotní vykonať a obetovať čokoľvek, len aby získali to, čo stratili prípadne vylepšili to, s čím nie sú celkom spokojní. Za týmto cieľom nie sú zriedkavé ani dlhé a nákladné cesty do vzdialených krajín, viacerí z nás používajú na zlepšenie svojho zdravotného stavu aj drahé lieky a prípravky. Takmer každý má na výber, akú cestu si zvolí: či bolestivú, drahú a rizikovú, ktorú obvykle prevádza klasická medicína, alebo humánnejšiu, lacnejšiu a prirodzenejšiu, ktorú nám ponúka alternatívna, metabolická medicína. V alternatívnej medicíne sa už vo východnej Európe začal používať preparát, ktorý môže znamenať pre väčšinu hľadajúcich aj trpiacich novú nádej k návratu k svojmu zdraviu.

        Týmto prevratným preparátom je MMS ( Master Mineral Solution). Verejnosti tento preparát po prvý krát predstavil geniálny človek a veľký humanista, pán Jim V. Humble vo svojej knihe o MMS. Jim V.Humble opisuje MMS nasledovne: Tento preparát je bez preháňania skvelý a nesmierne účinný na takmer všetky choroby. Nejedná sa o prípravok, ktorý musíte užívať veľmi dlhú dobu, po ktorej azda dôjde k ústupu vašich ťažkostí, ako sľubuje väčšina výrobcov. MMS nič nelieči, nejedná sa o liek. MMS ale dokáže stimulovať obrovským spôsobom imunitný systém, ktorý potom prekoná veľa chorôb behom niekoľkých hodín. MMS na rýchle infekcie (chrípka, zápaly ...) účinkuje takmer okamžite. Ústup dlhodobých chorôb je tiež pomerne rýchly a k prvým zlepšeniam dochádza zvyčajne už po niekoľkých dňoch užívania. Pán Humble tvrdí, že neexistuje na svete choroba, na ktorú by MMS nebolo účinné.

          MMS je najsilnejšou a takmer univerzálnou zbraňou proti všetkým chorobám. Baktérie a víry (príčina 90% všetkých chorôb..) si na MMS nemôžu vyvinúť odolnosť. Účinná látka MMS je používaná viac než 70 rokov v zdravotníctve na sterilizáciu dlážok, operačných stolov... Používa sa aj v neaktívnej forme k dezinfekcii pitnej vody. V súčasnosti môžeme tohto zabijáka patogenov spolupracujúceho s imunitným systémom  použiť k bezpečnej likvidácii choroboplodných zárodkov v ľudskom tele. Aj ked to je určite prekvapujúce, pri správnom použití môže imunitný systém využiť tohto likvidátora  k útoku len na tie baktérie a víry, ktoré telu škodia a pritom v tele vôbec neovplivní priateľské baktérie a ani zdravé bunky. MMS (presnejšie povedané chlórdioxid, ktorý vzniká zmiešaním MMS a aktivačného roztoku) pri styku s povrchom baktérie, víru či s bunkou, ktorá je „nakazená“ (vnútro bunečná infekcia) okamžite doplní svoju elektrónovú väzbu práve z povrchu baktérie, víru či nakazenej bunky. Tým významným spôsobom naruší povrch a prenikne dovnútra choroboplodného mikroorganizmu, čím dôjde k jeho rýchlej deštrukcii. Chlórdioxid nereaguje so zdravými bunkami, tieto ponecháva celkom bez povšimnutia a bez akejkoľvek reakcie. Ako vraví aj Dr. Hesselink: Je dokázané, že chlórdioxid je už pri pozoruhodne nízkych koncentráciach smrtiaci pre všetky známe infekčné organizmy. Týka sa to parazitov, plesní, baktérií i vírov. Zdá sa, že sme na ceste k odhaleniu najúčinnejšieho širokospektrálneho antibiotiká a antivirotiká všetkých dôb.

      MMS baktérie a víry v tele jednoducho zničí a tým uvoľní imunitnému systému mnoho energie na obnovenie správnej funkcie takmer všetkých orgánov a tým dochádza k naštartovaniu správnej funkcie celého tela. Pokiaľ je dodržaný postup doporučený pánom Humblom, MMS v žiadnom prípade neničí a nijako nepoškodzuje zdravé bunky a tkanivo.

      MMS je v podstate vysoko zásaditý roztok, ktorý keď sa dostane do krvi, ničí všetko čo oslabuje a degeneruje naše zdravie (a premieňa kyslé prostredie na jemne zásadité, pozn. Kampane). Molekula MMS napáda choré, prekyslené (aj rakovinové) bunky a odoberie – vytrhne z nich 5 elektrónov a tým ich úplne deaktivuje – usmrtí. Keď užívame tento produkt, tak je v dokonalej harmónií s využitím iných živín. Naviac sa postupne zvyšuje schopnosť tela vstrebávať a využívať vitamíny, minerály, aminokyseliny a bylinné extrakty do takej miery, že sa ich doteraz podávané množstvá môžu znížiť, a to bez ohrozenia priaznivých účinkov, ako napr. zvýšenej energie, vitality a schopnosti koncentrácie, rýchleho uzdravovania, lepšieho krvného obehu, menšieho sklonu k tvorbe kŕčových žíl, jemnejšej pleti, rýchlejšej regenerácie po športových výkonoch, ...

      Tento minerálny roztok pôsobí ako super nabíjačka imunitného systému. Nie je určený k liečbe nejakej konkrétnej choroby, ale skôr na posilnenie imunitného systému do takej miery, že potom prekoná veľa chorôb často do 24 hodín.

      Podľa oficiálnych a praktických skúseností sa s týmto minerálnym doplnkom dá vyliečiť napr. bežné prechladnutie a chrípka za niekoľko hodín. Stovky ďalších chorôb sa pomocou MMS vyliečia nielen liečia, ako je to obvykle u iných liekov. Na chlordioxide je udivujúce to, že už za pár hodín (minút) po jeho užití sa môžeme presvedčiť, ako nášmu organizmu pomáha. Podstatné množstvo používaných syntetických liekov sa zameriava len na odstránenie symptómov preto sa musia užívať dlhodobo. Často sa stávajú návykové. MMS na fyzickej úrovni rieši príčinu a preto si s konkrétnym problémom, chorobou dokáže väčšinou ľahko a rýchlo poradiť. Jeho užívaním aj po prekonaní ťažkostí a bolestí nič nestrácame, skôr naopak: naďalej posilňujeme svoju imunitu a vitalitu. Jeho objaviteľ a odborníci, ktorí ho tiež používajú tvrdia, že jeho konzumáciou si môže človek predĺžiť život viac než o 20 rokov.

      Pán Humble vo svojej knihe píše: že to čo chce odovzdať, je príliš dôležité na to, aby nad tým získala kontrolu len nejaká osoba, či nejaké skupiny. Ide o informácie, ktoré by mal mať voľne k dispozícií celý svet. Nakoniec som dospel k rozhodnutiu, že tieto poznatky musím rozšíriť medzi čo najviac ľudí, pretože inak by tu bol vždy niekto, ku komu by sa nedostali informácie, ktoré by mu možno mohli zachrániť život. Stalo sa pravidlom, že obrovský počet dôležitých zdravotných informácií, ktoré by mohli zachrániť mnoho životov, je pred verejnosťou utajených, mojím zámerom je zabrániť tomu, aby sa tak stalo i v prípade MMS.

  MMS1 a MMS2

    Prečo by mal človek platiť za lieky a ochudobňovať seba, keď existujú oveľa lacnejšie a účinnejšie spôsoby liečby? Okrem toho mnohé lieky ponúkané farmakologickým priemyslom majú často nepriaznivé vedľajšie účinky, ktoré spôsobujú ďalšie ochorenia. „Liečba“ farmaceutickými produktmi, ktorá by sa dala nazvať v mnohých prípadoch skôr potláčaním dôsledkov choroby ako liečbou, je u mnohých chorôb neúčinná, alebo dokonca spôsobuje závislosť... A pritom existuje možnosť lacnej a účinnej liečby bez vedľajších účinkov.

Hovoríme o MMS, alebo dnes už skôr o MMS1 a MMS2. MMS v podstate nie je liek. MMS iba dodá vo väčšom množstve telu tú istú účinnú látku, akú používa náš telesný imunitný systém na zdolanie mnohých chorôb.                                                                                                                      

MMS1 je to oxid chloričitý ClO2 a MMS2 kyselina chlorná HClO. MMS teda nie je nič nové, ale je staré ako ľudstvo samo, lebo oxid chloričitý vytváraný aktivovaným MMS je onou účinnou látkou, akú produkuje imunitný systém prostredníctvom kyseliny chlórnej vylučovanej bielimi krvinkami. Imunitný systém používa oxid chloričitý ako najúčinnejší prostriedok na zbavenie sa opotrebovaných buniek a patogénov (baktérie, vírusy a parazity). Jim Humble, ktorý MMS preparát vyvinul, ho prvý krát použil v Afrike pri liečení malárie. Imunitný systém posilnený MMS túto chorobu dokáže zlikvidovať v priebehu 4 - 10 hodín!

Proti akým chorobám je MMS1 a MMS2 účinné?

Na rýchle infekcie ako chrípka či rôzne zápaly účinkuje MMS takmer okamžite. MMS dokáže vyliečiť aj vtáčiu či prasaciu chrípku.  (POZOR, nie choroby vzniknuté z naočkovania vakcíny obsahujúcej okrem iných nebezpečných látok i nanočastice!) U dlhodobých chorôb dochádza k podstatnému zlepšeniu už v priebehu prvých dní užívania MMS, a mnohé „nevyliečiteľné“ choroby dokáže vyliečiť v priebehu 3 týždňov.

                                                                           

Pomocou MMS je možné liečiť choroby ako: rakovina, malária, leukémia, astma, cukrovka, skleróza multiplex, AIDS, hepatitída (zápal pečene), suchoty, zápal pľúc, herpes (opar), zápal slepého čreva, zápal močových ciest, reumatické zápaly, ďalej zlepšuje krvný obeh a umožňuje vyliečiť viac ako 90% známych ochorení. MMS znižuje tvorbu kŕčových žíl, normalizuje rytmus srdca, odstraňuje lupiny, zjemňuje pleť, a podľa toho, čo povedal Jim Humble a odborníci skúmajúci účinky MMS, môže predĺžiť ľudský život až o 20 rokov.                                          

                                                                                                                               

Najnovšia informácia je: Do konca februára 2013 bolo vyliečených z AUTIZMU 125 detí. Dôkaz o tom si pozrite na videu s českým prekladom v časti autizmus. 

 

PREDNOSTI MMS
-veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
-zneškodnenie všetkých patogénov /vírusy, baktérie, plesne, kvasinky,…/
-účinná detoxikácia od ťažkých kovov,prvkov,...
-žiadny vedľajší negatívny účinok
-nízke celoročné, finančné náklady

Varovanie pána Jima Humbla

"Očakávajte, že sa po nejakej dobe rozprúdi horlivá diskusia" odborníkov "o tom, ako je MMS nezodpovedné  používať, že je to" neoverené "a že je to riskantné a podobné veci, ktoré sú vo svete  bežné. Všetkým týmto diskutujúcim ľuďom dajte tieto informácie:

MMS použilo alebo používa do tohto roku cez 8 000 000 ľudí. Nie teda nejaká štatistika, ale konkrétni ľudiaktorí sa k tomuto preparátu uchýlili z dvochúplne odlišných dôvodov.

Prvý dôvod: MMS je veľmi lacný

Druhý dôvod: MMS je fenomenálne účinný na všetky choroby

  Na vedľajšie nežiaduce účinky liekov zomrie ročne mnoho miliónov ľudí - na používanie MMS nezomrel do dnešných dní NIKTO.

  Ak budete striktne dodržiavať moje návody a odporúčania, ktoré nájdete v mojej knihe, nástup účinkov MMS  bude aj pre Vás veľmi príjemným prekvapením a v žiadnom prípade nehrozí akákoľvek  zdravotná ujma.

Účinky MMS sú laboratórne preukázané, MMS aplikuje čím ďalej tým viac lekárov, ktorým ide o zdravie všetkých svojich pacientov.

   MMS bolo ako prvé aplikované v Afrike pri liečbe Malárie (MMS likviduje túto chorobu bežne počas 4 - 8 hodín). Nebol zaznamenaný jediný prípadkedy by MMS (pripravené podľa môjho odporúčania) neúčinkovalo.

 MMS zaberá VŽDY a na AKÉKOĽVEK ochorenia.

Jim V. Humble

 

Choroby od A - Z a návod na užívanie 

KONTAKT

Web directory