OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Červený kríž potvrdil účinnosť MMS

Vyjadrenie - objaviteľa MMS

Jamesa V. Humble

Červený kríž potvrdil účinnosť MMS

Pozrite si dôkaz o účinnosti MMS v Ugande 

 

Najhoršia choroba ľudstva, Malária, ktorá zabila viac ľudí ako všetky vojny dohromady, bola konečne premožená! Toto víťazstvo uznal ako skutočné 16. decembra 2012 aj Červený kríž. Stalo sa to v Afrike v krajine Uganda a to v oblasti Luuk.

Testy vykonávali Medzinárodný Červený kríž, Ugandský Červený kríž, miestne zdravotnícke úrady, ugandské laboratória a miestny vedci. V priebehu celej štvordňovej akcie dochádzalo ku kompletnému vedeckému testovania. Boli tu lekári, ktorí kontrolovali a podpisovali krvné testy, testovacie sady na maláriu a oficiálný technici, ktorí u jednotlivých pacientov overovali pod mikroskopom počty parazitov, spôsobujúcich maláriu. Technici denne oficiálne identifikovali parazity spôsobujúce maláriu. Prítomné boli zdravotné sestry, ktoré pomáhali lekárom, a testov sa zúčastnili aj video technici, pozorovatelia a další. Klaas Proesmans, popredný predstaviteľ Červeného kríža a výkonný predseda Water Reference Center, mi povedal, že ho zaujímalo, či je niečo pravdy na tvrdení Jima Humble , že MMS (oxid chloričitý) údajne zlikvidoval maláriu a napomohol vyliečeniu jej obetí. Nakoniec sa rozhodol osobne financovať riadny klinický experiment nie na laboratórnych myšiach, ale priamo v džungli na skutočných obetiach malárie.

Klaas Proesmans prišiel do Mexika na náš seminár, kde učíme ako používať oxid chloričitý na liečbu chorôb. Sem do Mexika prišiel asi dva mesiace pred samotným klinickým testom. Test prebiehal v Ugande od 11. do 16. decembra 2012. Vtedy mi povedal, že si nemyslel, že oxid chloričitý môže liečiť choroby, ale že sa domnieval, že je jeho práca dokázať jedno alebo druhé. V čase testu už MMS vyliečilo veľa chorôb, ale choroba, o ktorú bol teraz záujem, bola malária. V 154 prípadoch dostali pacienti s maláriou MMS, čo je samozrejme oxid chloričitý. Vo všetkých 154 prípadoch sa pacienti zbavili malárie do 24 hodín a len v 11 prípadoch bola potrebna druhá dávka. Všetko sa zapisovalo na DVD aj na dokumentoch, ktoré podpisovali technici a lekári. Nemohlo dôjsť k žiadnej chybe. Bolo vyliečených sto päťdesiat štyri pacientov s maláriou. Máme originálne DVD, kópie DVD, kópie podpisov alebo aj originály podpisov a kópie všetkých dokladov. Všetko je nahrané na YouTube.

Chcel by som upozorniť, že Klaas pozval Leo Koehofa ako MMS konzultanta a pozorovateľa. V jednej chvíli došlo k problému, ale vďaka tomu, že sa Leovi podarilo poukázať na chybu, tak mohla byť odstránená a experiment pokračoval ďalej podľa plánu. Leo je už vyše päť rokov jednou z kľúčových osôb v používaní MMS na liečbu najrôznejších ochorení v Afrike. Zasadil sa o to, že sa celý projekt natočil na DVD a dával pozor aj na to, aby boli všetky nahrávky v bezpečí v priebehu experimentu aj po jeho skončení.

Objavili sa určité obavy z vedľajších účinkov MMS, ale vzhľadom k tomu, že sa oxid chloričitý používa po celom svete k ošetrovaniu zeleniny a na čistenie vody v tisícoch mestských čističiek, existuje veľa testov, ktoré dokazujú bezpečnosť jeho požívania. Milióny ľudí požívajú oxid chloričitý už takmer sto rokov. A do dnešnej doby ho použilo viac než 10 miliónov ľudí na prekonanie chorôb. Za pätnásť rokov od doby, kedy som oxid chloričitý prvýkrát použil na liečbu chorôb u ľudí, nebola zaznamenaná smrť alebo trvalé poškodenie ani u jediného človeka.

Niektoré ďalšie podrobnosti: Nemôžem dostatočne vynachváliť Klaasa Proesmanse za to, ako osobne prevzal zodpovednosť za ľudstvo. To, že osobne financoval tento klinický test liečby malárie, je naozaj úžasné. Ak budú získané informácie využité, znamenalo by to, že Klaas napomohol budúcej záchrane tisícov, ak nie miliónov životov. Obete malárie, deti i dospelí, ktorí dnes umierajú, nemajú o nič menšiu hodnotu než ostatní ľudia. Kto vie, jeden z nich treba raz zachráni ľudstvo. My môžeme zachrániť ich, tak prečo to neurobiť?

Malária je najväčšou príčinou chudoby v Afrike. Tých miliónov chorých ľudí je potrebné k práci na poli. Bez malárie by chudoba takmer neexistovala. Predstavte si, že by v USA bolo 80 miliónov ľudí chorých maláriou. Čoskoro by sa rovnaká chudoba rozmohla aj v Amerike. Musíme tieto životy zachrániť.

Ale aby sme ich mohli zachrániť, potrebujeme vašu pomoc: Musíme túto informáciu dostať do sveta. Ak ste ešte nikdy nepomáhali, potom tentoraz ľudstvo potrebuje vašu pomoc. Ľudia sa o tomto vývoji musí dozvedieť. To, čo vy osobne urobíte, bude mať v tomto prípade priamy vplyv na záchranu životov, nie teoreticky, ale prakticky. Preto je dôležité, aby sme dostali túto informáciu medzi priateľov, do časopisov, novín, do televízie a do rádia, na internet a k vládnym úradníkom, ku starostom, vojvodcom a premiérom krajín, pretože na tom závisí tisíce ľudských životov.

Každý deň zomrie na maláriu viac než 3 000 detí. Veda znovu a znovu dokázala, že je schopná zvládnuť akýkoľvek problém, ktorý je jej predložený. Predstava, že musíme nechať naše deti umierať, pretože na zemi je príliš veľa ľudí, je odporná, ale sú ľudia, ktorí to navrhujú. Viem, že sú lekári, ktorí by strávili testovaním MMS celé roky, zatiaľ čo by deti aj dospelí umierali na maláriu, ale spýtajte sa tých, čo ochoreli, či by radšej zomreli, alebo trpeli nejakým miernym vedľajším účinkom, ktorý sa ešte neprejavil. A uvidíte, že zistíte, že umrieť sa nikomu nechce. Takže vzhľadom k tomu, že to už 15 rokov testujem, pôjdeme do toho a zachránime tých 3 000 detí, ktoré umierajú každý deň, alebo budeme ďalší rok testovať, zatiaľ čo cez milión ľudí zomrie na maláriu?

Ale tá naozajstná otázka znie: čo urobí ČERVENÝ KRÍŽ?

Nechcem sa k tomu teraz nijak moc vyjadrovať, pretože chcem Červenému krížu dopriať čas, aby urobil "správnu vec".

Požiadam vás znovu, ale trochu konkrétnejšie. Prosím, prosím, pošlite tento list čo najviac ľuďom. Je to jeden z tých prípadov, kedy môžete naozaj niečo zmeniť. Je jedno, kto ste, alebo kde ste, ak pošlete tento list priateľom a známym, existuje asi 99% šanca, že v Afrike alebo inde zachránite aspoň jeden život. Tie životy môžu byť zachránené, bude to aspoň jeden človek, ktorý už nebude musieť trpieť. A je veľká nádej, že ich bude zachránených oveľa viac. A možno, ale len možno, sa práve váš list dostane k tomu správnemu človeku a spôsobí, že budú zachránené milióny životov.

Prosím, pochopte, že sa práve teraz zaoberáme ľudskými životmi. Tento list sa zaoberá ľudskými životmi. Čo teraz urobíte, ovplyvní, koľko ľudí bude žiť a koľko ich zomrie. A mám tým na mysli práve vás. Isteže viem, že okrem vás to čítajú ešte tisíce ďalších, ale napriek tomu bude mať to, čo urobíte, jednoznačný účinok. Nežobreme o pár dolárov alebo hrsť centov. Žiadam vás o niečí život, čo vás bude stáť len trochu času.

ĽUDIA Z ČERVENÉHO KRÍŽA POZNAJÚ RIEŠENIE NA ZÁCHRANU TÝCHTO ŽIVOTOV UŽ PÄŤ MESIACOV, ALE OD DOBY, KEDY TEST PREBEHOL, NEZACHRÁNIL POMOCOU MMS ANI JEDINÝ ŽIVOT!!!

Ak sa to dozvie dostatok ľudí, ich hlas už bude natoľko silný, že bude treba niečo urobiť, a určite sa nájdu aj ľudia, ktorí budú sami chcieť pomôcť. Ak ste zatiaľ nikdy nikam neposlali žiadny humanitárny list, či ste ešte nikdy nedali žobrákovi drobné ani nepomohli starenke cez ulicu a nikdy v budúcnosti nič podobné neurobíte, potom práve teraz nastala tá chvíľa, urobiť tú jednu jedinú správnu vec. Urobte niečo. Rozpošlite tento list toľkým ľuďom, koľkým je to len možné. To je jediné, o čo vás prosím: Rozpošlite tento list, prosím.

.

MMS/DMSO - aplikácia cez kožu